آغاز درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان  : مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: ثبت درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از  ۱۵ شهریورماه آغاز شده است.

آغاز درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان

 ذوالفقار یزدان مهر گفت: سامانه ثبت درخواست وام (پورتال دانشجویی) صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از ۱۵ شهریورماه باز شده و دانشجویان متقاضی وام می‌توانند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را ثبت نمایند .

ثبت نام وام عتبات دانشجویان

وی افزود: همچنین ثبت نام وام عتبات دانشجویان نیز آغاز شده است.| آغاز درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خاطرنشان نمود: دانشجویان متقاضی انواع وام‌های دانشجویی باید با مراجعه به سامانه  bp.swf.ir درخواست خود را برای استفاده از وام‌های دانشجویی ثبت نمایند و پس از آن معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها درخواست ها را بررسی نموده و لیست افرادی که شرایط لازم را دارند به صندوق رفاه دانشجویان ارائه خواهد شد.

میزان وام وام عتبات دانشجویی

یزدان مهر در خصوص وام عتبات دانشجویی نیز گفت: ثبت‌نام وام عتبات دانشجویی صندوق رفاه از ۱۵شهریور آغاز شده است و برای سفر به عتبات، میزان وام این صندوق به دانشجویان مجرد به یک میلیون تومان و دانشجویان متاهل به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافته است. | آغاز درخواست وام در سامانه صندوق رفاه دانشجویان

امکان پرداخت وام

وی تصریح نمود : امکان پرداخت وام به هریک از زوجین در صورتی که هر دو دانشجو باشند، میسر است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تاکید نمود: ما آمادگی داریم تا به تمام دانشجویان متقاضی که شرایط لازم را داشته باشند وام عتبات پرداخت کنیم و در خصوص وام عتبات بخشنامه‌ای نیز به تمام دانشگاه‌های کشور ارسال کرده ایم.

موسسه آموزشی نوین ارائه دهنده دوره های آموزشی نوین می باشد .جهت درخاستدوره های اموزشی تماس یا فرم زیر ا تکمیل نمایید :

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

فرم مشاوره

کارگاه آموزشی مدیریتی

دوره lisrel

دوره آموزشی آماری

دوره spss

دوره atlas ti

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است