آغاز طرح مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی : وزیر علوم از آغاز اجرای طرح مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشگاه علامه طباطبایی خبرداد و گفت: این طرح در دانشگاه های دیگر نیز به انجام خواهد رسید.

آغاز طرح مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه اعضای شورای معاونان این وزارتخانه با حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد، امام جمعه تهران دیدار و گفتگو نمود.

وزیر علوم در این دیدار گزارشی از فعالیت های وزارتخانه در حوزه های مختلف ارائه و تأکید نمود: یکی از برنامه های مهم که وزارت علوم با جدیت دنبال می کند، طرح ساماندهی آموزش عالی است.

وی توجه به مساله اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی را از دیگر برنامه های مهم وزارت علوم برشمرد و گفت: در این راستا اجرای طرح مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز شده و در دانشگاه های دیگر نیز به انجام خواهد رسید.

وزیر علوم سوق دادن دانشگاه ها به ماموریت ها و وظایف اصلی و تخصصی خود در قالب طرح ماموریت گرایی را از دیگر دستور کارهای این وزارتخانه عنوان و تاکیدنمود: برای اجرای موفق این برنامه ها حتما باید مسئولان اجرایی و استانی همکاری و همگامی لازم را با وزارت علوم داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد نیز در این دیدار اقدامات انجام شده در وزارت علوم را امیدوارکننده توصیف نمود و اظهار داشت: اجرای مطلوب طرح ساماندهی آموزش عالی مبتنی بریک نقشه راه دقیق و زمان بندی شده فارغ از فشارها و مطالبات نابجا برخی افراد و گروه ها را خواستار شد.

وی همچنین بر لزوم نگاه علمی به مسایل و مشکلات اجتماعی و فرهنگی کشور را یادآور شد و افزود: دانشگاه ها باید بیش از پیش وارد میدان شوند و برای برون رفت از مشکلات موجود کشور راهکارهای علمی و اجرایی دقیق ارائه دهند.

در ادامه این نشست، معاونان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گزارشی از حوزه های تحت مسئولیت خود ارائه کردند

لیست دوره های موسسه  آموزشی نوین

نرم افزار های تحلیل آماری | دوره amos | دوره مجازی | کارگاه آموزشی مدیریتی | دریافت مدرک معتبرآموزش نرم افزارهای مدیریتی | نرم افزارهای مدیریتیدوره آنلاین | دریافت گواهینامه معتبر | آغاز طرح مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی

 

جهت درخواست دوره های آموزشی آنلاین موسسه آموزشی نوین لطفا تماس گرفته یافرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

 

مطلب قبلیمطلب بعدی