Notice: Array to string conversion in /home/cp32562/public_html/wp-content/plugins/simple-custom-post-type-archives/simple-custom-post-type-archives.php on line 160
class="rtl post-template-default single single-post postid-5799 single-format-standard woocommerce-no-js yith-wcan-free custom-post-type-archive custom-post-type-Array-archive wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1 vc_responsive" id="site-body" itemscope itemtype="http://schema.org/WebPage">

آموزش دانشگاه علوم پزشکی مجازی : دانشگاه علوم پزشکی مجازی و سازمان اورژانس کشور در حوزه آموزش کارکنان سازمان اورژانس و دوره های کوتاه مدت و پودمانی همکاری می کنند.

 به نقل از وزارت بهداشت، نشست مشترک رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی و رئیس سازمان اورژانس کشور برگزار شد. در طی این نشست تفاهم نامه ای مشترکی بین این دو نهاد در زمینه همکاری های آموزشی به امضا رسید.

در این نشست دکتر سید ناصر استاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی مجازی با اشاره به حرکت ایجاد شده و افزایش فعالیتهای کشوری در حوزه آموزش مجازی بیان داشت: این دانشگاه در حوزه آموزش مجازی و ظرفیت های نو  به عنوان یک استراتژی موفق و فراگیر در دسترس و عادلانه برای مخاطبان خود ایجاد می نماید.

آموزش دانشگاه علوم پزشکی مجازی

دکتر پیرحسن کولیوند  رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به توسعه آموزش های نظری و شبیه سازی شده از طریق آموزش الکترونیک گفت: با توجه به استانداردهای روز دنیا خواستار فراهم کردن بستری مناسب برای آموزش  عمومی و تخصصی کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی هستیم.

رئیس سازمان اورژانس کشور

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: با توجه به اهمیت رشد و گسترش آموزش های مجازی، ما استفاده از این فرصت در اورژانس پیش بیمارستانی و سهولت دسترسی به آنها در تمامی پایگاه های اورژانس ۱۱۵، تفاهم نامه مشترک برای همکاری  با دانشگاه علوم پزشکی مجازی را تایید و امضا خواهیم کرد.

ارتقا دانش نظری

دانشگاه علوم پزشکی مجازی و سازمان اورژانس کشور، با رویکرد ارتقا دانش نظری و نیاز به برگزاری دوره های کوتاه مدت و پودمانی، برنامه های آموزشی بازآموزی برای پرسنل همچنین ارائه آموزش های عمومی در جهت ارتقا دانش و اطلاعات مردم و پیشگیری از حوادث و بلایا نسبت به آموزش ها اقدام می نمایند.

با توجه به این ظرفیت ها و نیاز های موجود، دانشگاه علوم پزشکی مجازی برنامه های مورد نظر سازمان اورژانس کشور را در قالب تولید محتوا، طراحی آموزشی و ارائه آموزش های مجازی اجرا خواهدنمود.

بخشی برای آموزش عمومی ایجاد خواهد شد تا هموطنان در صورت علاقمندی در زمینه امداد رسانی و اورژانس از این آموزش ها برخوردار شوند.

لیست دوره های موسسه نوین

آموزش تحلیل آماری | دوره amos | دوره مجازی | کارگاه اموزشی مدیریتی | دریافت مدرک معتبر | آموزش نرم افزارهای مدیریتی | نرم افزارهای مدیریتی | دوره آموزشی آماری | دوره آنلاین

جهت درخواست دوره های آموزشی آنلاین موسسه آموزشی نوین لطفا تماس گرفته یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

موبایل

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

فرم مشاوره

مطلب قبلیمطلب بعدی

Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/cp32562/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است