آموزش نرم افزار های مدیریتی

آموزش نرم افزار های مدیریتی

مدیریت فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع انسانی و مادی در برنامه‌ریزی ، سازماندهی ، بسیج منابع و امکانات ، هدایت و کنترل است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می‌گیرد.

اگر در رشته مدیریت تحصیل و یا تدریس میکنید و یا به عنوان مدیر یک بخش در یک اداره یا شرکت اشتغال دارید ، برای افزایش در کیفیت مدیریت خود ، نیاز به اطلاعات به روز و صحیح در مورد علم مدیریت و تسلط بر نرم افزار های آماری دارید، شرکت در دوره آموزش نرم افزار های مدیریتی به صورت حضوری و یا غیر حضوری برای پیشبرد و پیشرفت شما در امور کاری و تحصیلی شما ضروری و لازم است.

موسسه آموزش الکترونیکی نوین ، با همکاری متخصصان و کارشناسان و اساتید و دکترای برتر در حوزه علوم مدیریت ، اقدام به برگزاری دوره های آموزش نرم افزار های مدیریتی با بهترین کیفیت و راندمان بالا نموده است . این دوره ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار میشود . اگر شرایط و زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری را ندارید ، میتوانید از دوره های غیر حضوری بهره ببرید .

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴

ایمیل:

novinelcenter@gmail.com

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱

موبایل:

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در آموزش نرم افزار های مدیریتی میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . ما با شما تماس خواهیم گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید