انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از فردا

انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از فردا :معاون آموزشی دانشگاه آزاد بیان نمود : امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری متقاضی تحصیل در این دانشگاه در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه فراهم شده است.

علیرضا رهایی گفت: باتوجه به تغییراتی که در برخی ظرفیت های پذیرش رشته های پزشکی ایجاد شده است بنابراین امکان انتخاب رشته مجدد برای داوطلبان آزمون سراسری در این دانشگاه فراهم شده است.

وی افزود: این مهلت مجدد برای رشته های پزشکی و غیر پزشکی خواهد بود.

مهلت مجدد انتخاب رشته

معاون آموشی دانشگاه آزاد عنوان نمود: باتوجه به هماهنگی های انجام  گرفته با وزارت بهداشت و به دلیل تغییر افزایش ظرفیت برخی رشته های پزشکی و پذیرش برخی رشته ها برای بهمن ماه مهلت مجدد انتخاب رشته این دانشگاه در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه فراهم شده است.

رهایی خاطرنشان نمود: همچنین تعداد زیادی از داوطلبان کنکور اعلام نمودند که نتوانستند در انتخاب رشته این دانشگاه ثبت نام کنند بنابراین این مهلت مجدد تعیین شده است.

وی با اشاره به اطلاعیه وزارت علوم درخصوص تایید ۴ هزار و ۵۵۲ رشته محل کارشناسی این دانشگاه گفت: مجموع رشته های کارشناسی این دانشگاه با تفاوت عدد بسیار ناچیزی معادل رشته های فعال دانشگاه است بنابراین اختلافی درخصوص رشته محل های کاردانی و کارشناسی با وزارت علوم نداریم. | انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از فردا

انتخاب رشته مجدد کارشناسی دانشگاه آزاد از فردا

دوره های آموزشی نوین :

کارگاه آموزشی EVIEWS پیشرفته | کارگاه آموزشی EVIEWS مقدماتی |  کارگاه آموزشی MAXQDA  | کارگاه آموزشی ATLAS.T.I | کارگاه آموزشی NVIVO | کارگاه آموزشی کاربردی PLS

جهت درخواست دوره های آموزشی تماس یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

دوره ept

دوره spss

آموزش نرم افزار های مدیریتی

دوره lisrel

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است