بازسازی شبکه اینترنت داخلی تا نیمه اول سال آینده : مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از بازسازی شبکه اینترنت داخلی (IP) تا نیمه نخست سال آینده خبر داد.

بازسازی شبکه اینترنت داخلی تا نیمه اول سال آینده

 صادق عباسی شاهکوه با اعلام این که شبکه IP تا نیمه نخست سال آینده بازسازی می شود، گفت: شبکه زیرساخت، هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات است و به همین دلیل برای افزایش کیفیت و پایداری شبکه باید ایستگاه های ارتباطی ما از استاندارد بالایی برخوردار باشند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید براینکه تعریف و الزامات پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات، در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است خاطرنشان نمود: شرکت ارتباطات زیرساخت باید بخش عمده ای از این الزامات را پیاده سازی نماید.

وی بر لزوم رشد و توسعه بخش خصوصی در این زمینه تاکید نمود و گفت: در فعالیت هایی مثل راه اندازی شبکه تحویل محتوا (CDN) و نیز پیام رسان های اجتماعی داخلی بخش خصوصی می تواند فعالیت نماید که در این زمینه شرکت ارتباطات زیرساخت می تواند با اختصاص فضا و ارائه امکانات فنی و سایر تسهیلات به این پروژه ها کمک نماید و به نوعی بازوی دولت در این عرصه باشد.

عباسی شاهکوه با بیان اینکه وضعیت و موقعیت شرکت ارتباطات زیرساخت، این فرصت را در اختیار قرار می دهد که با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر خدمات مطلوب را به اپراتورها ارائه نماییم، اظهار کرد: برای تامین نیاز به روز مشتریان، بازسازی شبکه سوئیچ با استفاده از سیستم های مدیریت یکپارچه (IMS) در برنامه کاری ما قرار دارد.

 

لیست دوره های موسسه  آموزشی نوین

نرم افزار های تحلیل آماری | دوره amos | دوره مجازی | کارگاه آموزشی مدیریتی | دریافت مدرک معتبرآموزش نرم افزارهای مدیریتی | نرم افزارهای مدیریتیدوره آنلاین | بازسازی شبکه اینترنت داخلی

جهت درخواست دوره های آموزشی آنلاین موسسه آموزشی نوین لطفا تماس گرفته یافرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است