تأمین اینترنت بی‌سیم برای کاربران در شرکت گوگل

در نشست سالانه سهامداران گوگل، شرکت آلفابت از ارائه فناوری اینترنت بی‌سیم برای مصرف‌کنندگان خبر داد.

وال‌استریت ژورنال اظهار کرد: این نخستین اعلام عمومی توسط شرکت مادر گوگل در این زمینه می‌باشد. آلفابت با توجه به عظمتش علاوه بر نشان تجاری خود، شرکت‌های تجاری تابعه دیگر را نیز تحت نظر دارد. پیشرفت‌های اخیر در فناوری، ارائه ابزارهای اینترنتی جدیدتری را برای کاربران مهیا کرده است و بطور خاص، دستاوردهای گوگل در نیمه‌رساناها اجازه داده تا راه‌حل‌های بی‌سیم نقطه به نقطه را ایجاد کند که دقیقاً کاربران را هدف قرار می‌دهد و به کاهش هزینه شبکه نسبت به کابل‌کشی منجر می‌شود.

درآمد شرکتهای ارائه‌کننده اینترنت مانند فیس‌بوک، متناسب با تعداد کاربران آنها می باشد. و از آنجا که نصب کابل‌های فیزیکی در مناطقی با کاربر کم هزینه بسیار زیادی دارد، ارائه اینترنت بی‌سیم می‌تواند این هزینه‌ها را بطور چشمگیری کاهش دهد.

هدف شرکت آلفابت از پیاده‌سازی این سیستم افزایش دسترسی به اینترنت پرسرعت و همزمان و حفظ هزینه‌ها در سطح پایین برای کاربران است. این فناوری قرار است بصورت آزمایشی در شهر کانزاس اجرا شود و تا پایان سال، یک شبکه کاربردی ارتباطات بی‌سیم در آن تولید شود. قرار است روش‌های گوناگون ارسال اینترنت در این شهر اجرا شود که یکی از آن‌ها نیازمند نصب تراشه‌های خاص در خانه‌ها برای دریافت سیگنال بی‌سیم است.

دوره آموزشی آماری

کارگاه آموزشی مدیریتی

دوره spss

آموزش نرم افزار های مدیریتی

دوره amos

دوره lisrel

آموزش پایان نامه نویسی

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است