تغییر ۲۱رئیس واحد استانی دانشگاه آزاد : مرکز هیات علمی ایجاد می شود رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: از ۳۱ استان تاکنون ۲۱ رئیس استانی واحدهای دانشگاه آزاد تغییر کرده اند.

 علی اکبر ولایتی صبح امروز در همایش اساتید بسیجی دانشگاه آزاد در واحد تهران مرکز این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد به امر مقام معظم رهبری از ۳۰ دی ماه سال گذشته تاکنون دچار تحولات زیادی شده است و در این دانشگاه همکارانی پایبند به انقلاب، اسلام و با کارآیی بسیار زیاد داریم.

وی افزود: دکتر فرهاد رهبر رئیس این دانشگاه هر جایی که انحراف ببیند با آن برخورد می کند.

رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد اظهار داشت: از ۳۱ استان روسای ۲۱ واحد این دانشگاه تغییر کرده است.

تغییر ۲۱رئیس واحد استانی دانشگاه آزاد

ولایتی با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بر اساس این مصوبه دانشگاه آزاد می تواند مرکز جذب هیات علمی ایجاد کند که بر اساس آن می توانیم اساتید متدین را جذب نماییم.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: متفکرین غربی از روی بغض می گفتند حداکثر کاری که مسلمانان انجام داده اند این است که علوم را به عربی ترجمه نموده اند و بعدها در رنسانس آن را به غرب بازگردانده اند که این ادعای ناجوانمردانه است.

ولایتی تاکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی این افراد ناچار شدند بگویند که تمدن اسلامی وجود دارد.

وی عنوان نمود: تمدن اسلامی بر اساس جهان بینی الهی است. این در صورتی است که الهیاتی که در غرب وارد شده نیز  سوغات شرق است چرا که دین پایگاهش در شرق بوده است.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد خاطرنشان نمود: غربی ها از گذشته نگاهی مادی داشته اند و به جای اینکه غرب مسیحی شود در واقع مسیحیت غربی شده است.

ولایتی تاکید نمود: جهان بینی آموزش عالی ما را تغییر دادند این در حالی است که باید جهان بینی الهی در آموزش عالی ما وجود داشته باشد.

وی گفت:  از نظر غربی ها انسان از لجنزارهای مرداب ها تشکیل شده است. اما این تئوری ها منسوخ شده است.

 رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: یکی از تحولاتی که باید ایجاد شود این است که در همه علوم یک بخش از علوم انسانی که منشا آن وحی است وارد شود.

دانشگاه آزاد متعلق به همه مردم است

ولایتی تاکید کرد: دانشگاه آزاد دانشگاهی است که با پول مردم ایجاد شده و متعلق به همه مردم است.

وی افزود: ۱۴ هزار نخبه در این دانشگاه جذب شده است که ۶۰ درصد آن از بدنه دانشگاه آزاد و ۴۰ درصد از دانشگاه های دیگر بوده است.

رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد عنوان کرد: ۱۰ درصد از بودجه این دانشگاه به امر پژوهش اختصاص داده شده که این روند ادامه خواهد یافت.

لیست دوره های موسسه  آموزشی نوین

نرم افزار های تحلیل آماری | دوره amos | دوره مجازی | کارگاه آموزشی مدیریتی | دریافت مدرک معتبرآموزش نرم افزارهای مدیریتی | نرم افزارهای مدیریتیدوره آنلاین | تغییر ۲۱رئیس واحد استانی دانشگاه آزاد

جهت درخواست دوره های آموزشی آنلاین موسسه آموزشی نوین لطفا تماس گرفته یافرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است