ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه آزاد : ثبت‌نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته‌های با آزمون سراسری ۱۳۹۶دانشگاه آزاد اسلامی از امروز دوشنبه ۱۷مهر ماه آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه آزاد

 مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نمود، همه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند و در مرحله قبلی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده یا نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی اقدام نمایند.

همچنین امکان ویرایش رشته محل‌های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم است و نتایج پذیرفته‌شدگان تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد. پذیرفته‌شدگان می‌توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی sanjesh.iau.ac.ir در قسمت راهنمای ثبت‌نام از مدارک لازم برای ثبت‌نام آگاهی یابند.

موسسه نوین

موسسه نوین راهنمای شما در جهت ایجاد اشتغال می باشد،می توانید با کسب مهارت لازم در دوره های آموزشی موسسه نوین در ایجاد اشتغال برای خود و دیگران موثر واقع شوید .| ثبت‌نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دانشگاه آزاد

 لیست دوره های موسسه نوین

جهت درخواست دوره های آموزشی موسسه آموزشی الکترونیکی نوین لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است