دانشجویان جدیدالورود نیازمند برنامه هستند. : رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر گفت: دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه برای موفقیت در دوران تحصیل خود باید برنامه داشته باشند.

دانشجویان جدیدالورود نیازمند برنامه هستند.

حجت الاسلام میراحمدی در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشجویان اگر قصد دارند پس از ورود به دانشگاه نیز در حوزه های مختلف موفق شوند باید برنامه داشته باشند.

وی افزود: دانشجویان باید با برنامه ریزی بدانند که چه موضوعی را دنبال می کنند، انگیزه آنها برای ادامه تحصیل چیست و چگونه زمان خود را مدیریت کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه امیرکبیر خاطرنشان نمود: دانشجویان باید پس از ورود به دانشگاه کتاب کار تدوین کنند براساس این کتاب حرکت کنند.

میراحمدی گفت: همچنین دانشجویان در دوران تحصیل خود نیازمند مشاوره و راهنمایی هستند که در این راستا لازم است از نصحیت ها و تجربه های اساتید استفاده کنند.| دانشجویان جدیدالورود نیازمند برنامه هستند.

وی عنوان نمود: دوران دانشجویی پیمودن یک راه است و اگر از ابتدا این مسیر کج نهاده شود تا پایان این مسیر کج دنبال خواهد شد.

دانشجویان جدیدالورود نیازمند برنامه هستند.

موسسه نوین

موسسه نوین راهنمای شما در جهت ایجاد اشتغال می باشد ،می توانید با کسب مهارت لازم در دورهای آموزشی نوین در ایجاد اشتغال برای خود و دیگران موثر واقع شوید .| ۴۰ درصد بیکاران کشور،فارغ التحصیلان دانشگاهها. | دانشجویان جدیدالورود نیازمند برنامه هستند.

 لیست دوره های موسسه نوین

جهت درخواست دوره های آموزشی لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید :

فرم مشاوره

دوره Maxqda

دوره spss

دوره lisre

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است