دوره maxqda

maxqda

یکی از نرم افزار های مهم برای تجزیه و تحلیل داده ها و نظریه پردازی ، نرم افزار Maxqda است . این نرم افزار در پشتیبانی و سازگاری با زبان های مختلف دنیا و همچنین زبان فارسی ، بسیار حرفه ای است و از این رو توسط اساتید و متخصصان توصیه میگردد .

نرم افزار MAXQDA  برنامه ای دارای عملکرد عالی برای تجزیه و تحلیل حرفه ای داده های کیفی و بکارگیری روش های تحقیق کیفی از جمله روش گراندد تئوری (نظریه داده بنیاد، نظریه بنیادی یا نظریه زمینه ای)، روش تحلیل محتوای کمی و کیفی، روش تحلیل گفتمان و … می باشد؛ و برای محققان در زمینه علوم اجتماعی، آموزش، اقتصاد، و بسیاری دیگر از حوزه های علمی، که در حوزه های کاری شان با تجزیه و تحلیل داده های کیفی از قبیل: متن، عکس، فیلم و صوت سروکار دارند، ایده آل است.

نرم افزار MAXQDA 11 نتیجه بیش از ۲۰ سال توسعه مستمر است: نرم افزار MAX برای سیستم عامل DOSدر سال ۱۹۸۹ عرضه گردید، ونرم افزار winMAX برای سیستم عامل ویندوز در سال ۱۹۹۴ ارائه شد، و اولین نسخه از MAXQDA در سال ۲۰۰۱ منتشر شد.

 

شرکت در کارگاه MAXQDA12 از مقدماتی تا پیشرفته

دوره maxqda

گروه آموزشی NovinELC ، با همکاری اساتید و متخصصان خود اقدام به تشکیل دوره Maxqda نموده است . جهت شرکت در این دوره میتوانید با ما تماس بگیرید.

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴
ایمیل: novinelcenter@gmail.com
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱
موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸