دوره spss

دوره spss: اس‌پی‌اس‌اس (SPSS= Statistical package for social science) یک خانواده نرم‌افزار میباشد که جهت تحلیل‌های آماری پایان نامه و یا در پژوهش ها و تحقیقات استفاده میشود. SPSS مخفف « بسته آماری برای علوم اجتماعی » است.که در عین راحتی و سادگی ، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تحلیل آماری داده های اجتماعی و رفتاری میباشد .

یادگیری آسان،سادگی استفاده و قدرت بالا در انجام محاسبات پیچیده، spss را به یکی از رایج ترین بسته های نرم افزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آماری مبدل نموده است. به همراه این نرم افزار،نرم افزار های تحلیل گر دیگری نیز وجود دارندمانند sas ، s-plus ، minitab و… .

نرم افزار spss در علوم اجتماعی و رشته های مرتبط با آن نظیر آمار ، جغرافیا ، روانشناسی ، اقتصاد ، مدیریت ، پزشکی و فنی و… نیز مورد استفاده گسترده محققین است .

دوره spss

این نرم افزار که کاربرد بسیاری در تحلیل آماری پایان نامه دارد،مورد توجه بسیاری از دانشجویان اساتید و پژوهشگران میباشد. موسسه آموزش الکترونیک نوین ، با توجه به نیاز دانشجویان و پژوهشگران به این نرم افزار ، با همکاری کارشناسان و متخصصان خود ، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی و علوم انسانی ویژه پایان نامه ها نموده است . لینک دوره spss به شرح زیر میباشد :

جلســـه یازدهم

جلسه دوازدهم

 جلسه سیزدهم

 جلسه چهاردهم

 جلســه پانزدهم

 جلسه ششم

 جلســه هفتم

 جلسه هشتم

 جلســـــه نهم

 جلســـه دهم

 جلســـه اول

 جلســــه دوم

 جلســه سوم

 جلسه چهارم

 جلســه پنجم

 جلسه شانزدهم

 جلســه هفدهم


معرفی کارگاه آموزشی کاربردی SPSS

اگر هدف شما از کارگاه آموزشی، انجام یک کار آماری مقاله، پایان نامه و پروژه‌های آماری است، این نوع از خدمات ما را انتخاب نمایید. اساتید این بخش، از بین اساتیدی هستند که دارای مدرک دکتری یک رشته تخصصی یا دکتری آمار و ریاضی هستند و در این سطح، بهترین کیفیت را به شما ارائه خواهند نمود. در پایان دوره فایلی اختصاصی و بی‌نظیر در اختیار شما قرار می‌گیرد که پس از مرور آن می‌توانید به یک تحلیل‌گر آماری حرفه‌ای تبدیل شوید و تمام نکات و ریزه کاری هایی که در هیچ کتاب یا جزوه‌ای پیدا نخواهید کرد را به راحتی فراخواهید گرفت.


تماس با ما

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴
ایمیل: novinelcenter{at}gmail.com
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱
تلفن: ۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱
موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در دوره ept میتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . ما با شما تماس خواهیم گرفت .

فرم جذب مدرس


Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/cp32562/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853

یک نظر


    Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/cp32562/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853