Notice: Array to string conversion in /home/cp32562/public_html/wp-content/plugins/simple-custom-post-type-archives/simple-custom-post-type-archives.php on line 160
class="rtl post-template-default single single-post postid-2216 single-format-standard woocommerce-no-js yith-wcan-free custom-post-type-archive custom-post-type-Array-archive wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1 vc_responsive" id="site-body" itemscope itemtype="http://schema.org/WebPage">

فقط داشتن اشتیاق و علاقه برای یک کسب و‌ کار کافی است ؟ آنچه شما علاوه بر اشتیاق و علاقه برای موفقیت در شروع کسب و کار نیاز داریدبحث معمول و متداول از توصیه‌هایی که به کارآفرینان جوان می‌شود این است که به دنبال شور و شوق خود بروید و آنچه که دوست دارید انجام دهید.این ایده مبنی بر این است که ایجاد یک کسب و کار بر پایه آنچه که شما در حال حاضر به آن علاقه دارید، برای شما آسانتر خواهد بود تا چالش‌های سخت را پشت سر بگذارید و آن را جلو برید. داشتن اشتیاق در کسب و کار مصداق و مفهومی ایجاد می‌کند و به عنوان یک عامل کلیدی برای موفقیت صاحبان تجارت کوچک اثبات شده است اما علاقه به تنهایی برای موفقیت تجارت جدید کافی نیست.

08b3841

برخی از عوامل دیگر که می‌تواند با شور و شوق ترکیب شود و شما را در مسیر موفقیت تجارت کوچک قرار دهد در اینجا بیان شده است:

  • موفقیت = علاقه + برنامه

یکی از راه‌های قدرتمند برای حمایت از علاقه شما برنامه‌ریزی مناسب می‌باشد. روشهای زیادی برای برنامه‌ریزی در تجارت کوچک جدید نیاز می‌باشد، اما تقریبا سه نوع برنامه برای هر تجارت کوچکی وجود دارد:

۱٫ اولین قدم، برنامه کسب و کار است که برای کسب و کارهای کوچک الزامی است. اگر شما یک برنامه کسب و کار رسمی تدوین نکنید، به یک برنامه که نشان دهد شما اکنون کجا هستید، به کجا می‌خواهید بروید و چگونه قصد رسیدن به آنجا را دارید، نیاز دارید.

۲٫ قدم دوم برای هر کسب و کار جدیدی یک برنامه مالی است. اگر شما یک برنامه کسب و کار رسمی دارید این برنامه شامل تجزیه و تحلیل مالی خواهد بود. اما همچنین در اینجا یک برنامه مالی ساده و مؤثر، عمل خواهد کرد. از زمانی که برنامه مالی شما میزان درآمد مورد انتظار شما در ماه را تخمین می‌زند  و هزینه های شما را پیش‌بینی می‌کند، شما یک سند کاری مناسبی برای استفاده در کسب و کار جدید خود دارید.

۳٫ قدم سوم داشتن برنامه بازاریابی است. برنامه بازاریابی شما باید شامل این موارد باشد:

اهداف شما، افراد مورد هدف شما، آنچه درباره اهدافتان می‌دانید، چگونگی تحقق اهداف، بودجه بازاریابی، مراحل مشخص و خاصی که جهت اندازه گیری موفقیت کمک خواهد کرد.

  • تنظیم مراحل با اهداف SMART

هنگامی که شما در مورد چیزی علاقه و شور و شوق دارید، به خصوص یک کسب و کار جدید، فراموش کردن جزییات آسان است. شما ممکن است بر اجرای فوری چشم انداز خود تمرکز کنید و تصاویر بزرگتر را از دست دهید. تعیین اهداف SMART، اهدافی که خاص، قابل اندازه‌گیری، قابل دستیابی، مرتبط و دارای زمان می‌باشد، گام مهمی در شروع و پیشرفت یک تجارت کوچک می‌باشد.

  • دانش، مهارت و تعهد از الزامات می‌باشد

ما علاقه به داشتن چیزهای خوب داریم و از فعالیت‌هایی که به طور طبیعی باعث پیشرفت ما می‌شوند لذت می‌‌بریم. اما داشتن شور و علاقه در یک مسئله، همیشه برای ایجاد یک کسب وکار موفق کافی نیست. صاحبان موفق کسب‌وکارهای کوچک، علاقه خود را با تداوم یادگیری، توسعه و رشد مهارت‌های خود افزایش می‌دهند.به منظور ایجاد هر کسب‌وکار جدید موفقی، شما نیاز به بهبود مستمر مهارت و تجربه‌های خود دارید، به طوری که شما به طور مداوم رو به جلو حرکت کنید و علاقه خود را افزایش دهید.

  • یک دهکده (شبکه) ایجاد کنید.

اگرچه ممکن است خودتان موفق به کارآفرینی شوید، اما این روند با وجود یک شبکه حمایتی می‌تواند آسانتر، روانتر و رضایتبخش‌تر باشد. شبکه کسب‌وکار شما ممکن است شامل خانواده، دوستان، همکاران، مربی، سرمربی و سایر افرادی که به حل موانع کمک می‌کند، باشد. این نوع سیستم حمایت خارجی می‌تواند راه مناسبی برای ماندن در مسیر، یافتن فرصتهای جدید و مشارکت در موفقیت شما باشد. اشتیاق و علاقه می‌تواند شما را در مسیر شروع یک تجارت کوچک موفق قرار دهد اما اگر اشتیاق خودتان را با این عناصر حمایتی یکی کنید (ترکیب کنید)، به درستی شما می‌توانید نیروی پویایی در تجارت کوچک باشید.

مطلب قبلیمطلب بعدی

Notice: get_currentuserinfo is از رده خارج شده است از نگارش4.5.0! به‌جای آن از wp_get_current_user() استفاده کنید. in /home/cp32562/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است