واحدهای مهارتی در دروس دانشگاهی افزایش می یابد : مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تحصیلات تکمیلی وزارت علوم از افزایش واحدهای درسی مهارتی و کارآموزی در برنامه درسی دانشجویان خبر داد و گفت: در دور جدید بازنگری دروس، واحدهای مهارتی افزایش می یابد.

عبدالرحیم نوه ابراهیم از ادغام گروه های برنامه ریزی و گسترش برای نظارت دقیق تر بربرنامه‌ های درسی و اجرای آنها در دانشگاه ها خبرداد.

واحدهای مهارتی در دروس دانشگاهی افزایش می یابد

وی افزود: از سال گذشته بالغ بر ۶۱۰ عضو هیات علمی از دانشگاه‌های ساسر کشور، در ۷۰ کارگروه تخصصی برنامه ریزی به منظور رسیدگی به امور مذکور منصوب شده‌اند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و تحصیلات تکمیلی وزارت علوم افزود: از کارگروه‌های تخصصی، انتظار است که بتوانند در توسعه بین رشته‌ها نقش ایفا کنند و با ارائه شیوه‌های نوین آموزشی، دانشجویان را در یادگیری در کلاس سهیم کنند.

وی همچنین افزود: در دور جدید بازنگری دروس، قرار است دروس مهارتی و کارآموزی تقویت شده و تعداد واحد های بیشتری از دروس مهارتی در برنامه های درسی قرارداده شده وبرنامه درسی بیشتر مهارتی شود.

واحدهای مهارتی در دروس دانشگاهی

موسسه نوین

موسسه نوین راهنمای شما در جهت ایجاد اشتغال می باشد،می توانید با کسب مهارت لازم در دوره های آموزشی موسسه نوین در ایجاد اشتغال برای خود و دیگران موثر واقع شوید . | واحدهای مهارتی در دروس دانشگاهی افزایش می یابد.

 لیست دوره های موسسه نوین

جهت درخواست دوره های آموزشی آنلاین موسسه آموزشی نوین لطفا تماس یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

موبایل
۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

فرم مشاوره

دوره amos
آموزش نرم افزار های مدیریتی
دوره spss

 

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است