پذیرش دانشجویان در دانشگاهها نباید سلیقه ای باشد : سرپرست وزارت علوم گفت: مبنای پذیرش دانشجویان قانون است و در این زمینه نباید سلیقه اعمال شود.

پذیرش دانشجویان در دانشگاهها نباید سلیقه ای باشد

 سیدضیاء هاشمی در حاشیه اجلاس سراسری روسای دانشگاهها در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی گفت: ابلاغیه خاصی در خصوص بازگشت دانشجویان به تحصیل نداشته ام، اما همواره تاکید ما بر این است که قانون باید اجرا شود.

وی افزود: در پذیرش دانشجویان مبنا قانون موجود است و تاکید داریم که نباید در این زمینه روش های سلیقه ای اعمال شود.

سرپرست وزارت علوم

سرپرست وزارت علوم اظهار داشت: ما باید مجری قانون باشیم و از برخوردهای سلیقه ای پرهیز کنیم.

هاشمی عنوان کرد: دانشجویانی که طبق قانون حق تحصیل دارند باید امکان ادامه تحصیل آنها فراهم شود و این موضوع سیاست مشترکی است که همه اعضای نظام جمهوری اسلامی ایران بر آن تاکید دارند چه دستگاههای مرتبط با موضوع و چه آموزش عالی.

سرپرست وزارت علوم اظهار داشت: در آموزش عالی و سایر دستگاهها در حوزه ادامه تحصیل دانشجویان مبنای قانون را قبول دارند و اگر موردی پیش بیاید که اعتراضی باشد، آن موضوع را پیگیری می کنیم.

وی تاکید کرد: بر اساس این بررسی ها، هیچ حقی از دانشجویان ضایع نخواهد شد.

هاشمی در خصوص تعامل دانشگاهها با صنعت نیز گفت: با وزارتخانه های صنعتی و دستگاههای اجرایی ارتباط خوبی داریم و این مسیر را دنبال می کنیم.

موسسه نوین برگزار کننده دوره های آموزشی آماری ، دوره های spss ، آشنایی با مجلات علمی و ارسال مقالات و….می باشد  برای ثبت نام می توانید فرم زیر را تکمیل نمایید ،کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت :

فرم مشاوره

دوره آموزشی آماری

دوره atlas ti

دوره lisrel

کارگاه آموزشی مدیریتی

 

 

 

مطلب قبلیمطلب بعدی