ابزارهای آموزش آنلاین می‌توانند به طور کامل روش‌های یادگیری ما را تغییر دهند. علاوه بر اینکه دسترسی به اینترنت ضروری است، این وبسایت ها میلیون ها نفر را در سرتاسر دنیا آموزش می‌دهند که مهارتهایی فرا بگیرند، کسب‌و کار راه بیاندازند و تغییرات عمده ای در زندگیشان ایجاد کنند. در اینجا مجموعه‌ای از بهترین وبسایت‌ها برای آموزش مهارت‌های قدرتمند به شما ارائه شده است:

CreativeLive

این وبسایت کلاسهای رایگان مربوط به تخصص‌هایی نظیر عکاسی، تجارت، طراحی و صنایع برگزار می‌کند.  این وبسایت بیش از ۱۰۰۰ کلاس آموزشی بعلاوه تخصص‌های فصلی در هر پیشه‌ای را برگزار می‌کند.

OfficeHours

با متخصصان حرفه‌ای در هر پیشه‌ای به مدت ۱۰ دقیقه طی یک ارتباط ویدئویی به صورت رایگان در ارتباط باشید.

Coach.me

یک مربی ورزشی رایگان و برنامه‌های هدفمند با دسترسی به بیش از ۷۵۰ مربی مجرب و یک انجمن ورزشی برای کمک به شما در تعیین اهداف و رسیدن به آنها در این وبسایت برای شما ارائه شده است.

edX

به بیش از ۵ میلیون دانشجوی فعال در کلاس‌های آنلاین هاروارد، MIT و دیگر دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر در سراسر دنیا بپیوندید.

General Assembly

در کلاس‌های آنلاین برگزار شده توسط اساتید معتبر در طیف وسیعی از علوم مثل تکنولوژی، تجارت، طراحی و بازاریابی شرکت کنید.

Treehouse

اگر می‌خواهید بیاموزید که چگونه وبسایت بسازید یا اینکه کسب وکار اینترنتی راه بیاندازید این وبسایت ۱۶۹۰۰۰ دانشجو در بیش از ۱۰۰۰ زمینه از این قبیل دارد که شما نیز می‌توانید به آنها بپیوندید.

Skillcrush

مهارت‌های دیجیتال را از دوره‌های ۳ ماهه این وبسایت که برای تقویت مهارتهای تکنولوژی شما ارائه شد‌ه‌اند به سرعت بیاموزید.

HighBrow

درسنامه‌های کوتاه، مختصر و مفیدی راجع به موفقیت، خلاقیت، تاریخ و … را مستقیماً در ایمیل خود روزانه دریافت کنید.

Lynda

به عنوان یکی از اولین و بزرگترین سایت‌های آموزشی آنلاین بیش از ۴۰۰۰ کلاس در حیطه تجارت، طراحی، توسعه، عکاسی و غیره دارد.

Coursmos

از این طریق شما می‌توانید به ویدئوهای و کلیپ‌های صوتی آموزشی کوتاه در مورد رشته‌های مهم مثل سلامتی، تجارت و غیره دسترسی پیدا کنید.

مطلب قبلیمطلب بعدی

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است