خدمات انتشارات نو آوران دانش

انتشارات نواوران دانش

موسسه انتشاراتی نو آوران دانش در تمام زمینه های چاپ و نشر کتاب های مختلف فعالیت میکند و بطور ویژه به نشر کتاب های فنی مهندسی، کتاب های حقوق، کتاب های صنایع، حسابداری و زبان دکتری و همچنین آزمون ept می‌پردازد.

چاپ و نشر انواع کتب و تبدیل پایان نامه ها به کتاب های ویراستاری شده و همینطور طراحی جلد کتاب و تصویرگری از دیگر فعالیت های این موسسه است.

خدمات انتشارات نو آوران دانش:

انتشارات نو آوران دانش با هدف ارائه کلیه خدمات نشر، به ویژه نشر کتاب‌های فنی و مهندسی، کتب رشته های حقوق و صنایع و حسابداری، همچنین کتب زبان دکتری و آزمون ept می‌پردازد.

خدمات خدمات انتشارات نو آوران دانش صمیمانه، دقیق و با کمترین هزینه ممکن توسط تیمی خلاق و با تجربه صورت می‌گیرد.

چاپ و نشر کتاب در انتشارات نو آوران دانش شامل تمامی کتب موجود اعم از کتاب‌های کودک، طراحی، کتاب داستان، کتاب آموزشی، کتاب های علمی و آموزشی، کتاب آشپزی، کتاب های اخلاق، کتاب ادبی، کتاب های پزشکی، کتاب های علم اقتصاد، کتاب های ایران شناسی و جهان شناسی، کتاب تاریخ، کتاب جنایی پلیسی، کتاب جامعه شناسی، کتاب های خاطرات، کتاب جغرافیای ایران یا جهان، دانشنامه ها، کتب اطلاعات عمومی، کتاب های دینی، رساله ها، رمان ها، کتاب های روانشناسی، کتاب زبان شناسی، کتاب زندگی نامه، سفرنامه ها، کتاب اشعار، کتاب های طنز، کتب سیاسی، کتاب عکاسی، کتاب علمی تخیلی، کتاب های علوم غریبه، کتاب های فقهی، کتاب فلسفی، فرهنگ نامه ها، کتاب فیزیک، کتاب موزه، کتاب در مورد نژاد و قومیت، کتاب های مرجع، کتاب های در مورد مرگ، کتاب منطق، کتاب موسیقی شناسی، کتاب معماری، کتب نظامی، کتب نقد، کتاب هنری، کتاب های فنی و مهندسی و … می باشد.

از دیگر فعالیت های عمده این موسسه تبدیل پایان نامه ها به کتاب، ویراستاری و طراحی جلد کتاب توسط طراحان و تصویر پردازان مجرب است.

انتشارات نو آوران دانش همچنین به چاپ کتاب در تیراژ پایین به مقرون به صرفه ترین قیمت فعالیت دارد.

چاپ کتاب انتشارات نواوران دانش

مراحل چاپ کتاب

برای چاپ کتاب سفارش داده شده توسط مشتری ابتدا به تایپ کلمات با توجه به اساس این کار می پردازیم سپس زیر نظر نویسنده، ویراستار متن را به صورت فنی و با توجه به ساختار و محتوا ویرایش می کند.

بعد از تایید نوبت به کار صفحه آرایی می رسد که با توجه به نوع کتاب، عکس دار بودن یا نبودن، صفحه ها و متن هماهنگ و مرتب می شوند.

طراحی جلد کتاب توسط گرافیست خلاق و با توجه به محتوای کتاب و سلیقه مشتری آماده و چاپ می شود.

سپس صحافی کتاب انجام گرفته و یک نمونه از کتاب برای اخذ مجوز به وزارت ارشاد تحویل داده می شود.

زمان اخذ مجوز چاپ برای هر کتاب متفاوت است و ممکن است از حدود سه هفته تا سه ماه طول بکشد، در نهایت پس از اخذ مجوز کتاب چاپ آن در تیراژ سفارش داده شده توسط مشتری به چاپخانه سپرده می شود.

انواع روش های صحافی کتاب

انواع صحافی کتاب

منگنه کردن: ارزانترین روش صحافی و در آن کاغذ ها مرتب شده و به وسیله منگنه بهم وصل می شوند.

سیمی کردن: معمولا برای جزوات استفاده می شود که پس از پانچ انتهای دسته کاغذها با یک فنر فلزی یا پلاستیکی کاغذها بهم متصل می شوند.

جلد معمولی: ابتدا کاغذها دسته شده سپس در محل یک لایه نازک چسب می زنند و جلد را می چسبانند.

دوخت جلد سخت: در این روش کاغذها دسته دسته بهم دوخت می شوند سپس انتهای دوخت ها را بهم می دوزند و به یک جلد محکم می چسبانند.

مشاهده تمام کتاب‌های انتشارات نواوران دانش

لیست کتاب‌های انتشارات نوآوران دانش

3 نوامبر, 2019

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک 84، واحد 4

ایمیل: novinelcenter @ gmail .com

سایت: Novinelc.com

تلفن: 66568903-021

تلفن: 66568917-021

موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

درباره موسسه

مؤسسه آموزشی نوآوران دانش نوین ساینا با هدف ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید کشور آغاز به فعالیت نموده و تمرکز خود را بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاربردی معطوف نموده است.امیداست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت حضوری ، مجازی و بسته‌های آموزشی مسیر آموزش و یادگیری در سراسر میهن اسلامی هموار شود.

مدیریت این گروه از شما به خاطر انتخاب خدمات ما و توصیه آن به سایرین، تشکر می‌نماید.

طراحی شده توسط حمید صالحی