نرم افزار جیرا به طور حتم یکی از بهترین، معتبرترین، با ارزش‌ترین و صد البته پر کاربردترین برنامه و نرم‌افزار در حیطه مدیریت پروژه و همچنین مدیریت وظایف است که اگر اغراق نباشد توسط هر کسب و کار بزرگی در تمامی دنیا استفاده می شود. در اوایل زمانی که به تازگی راه اندازی شده بود بیشتر برای ردیابی مشکلات و باگ‌ها مورد استفاده قرار می گرفت.

اما به مرور زمان این نرم‌افزار کامل و کامل‌تر شد تا به برنامه امروزی تبدیل شد که در میان این همه رقیب به عنوان بهترین و برترین نرم‌افزار مدیریت پروژه و مدیریت وظایف از سوی کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار گرفت. قابلیت‌های مهم و با ارزش این برنامه باعث شده تا نرم‌افزار جیرا همچنان در صدر محبوب‌ترین نرم‌افزارهای حوزه مدیریت مورد استفاده قرار بگیرد.

نرم افزار جیرا

مهمترین مشکل در نرم‌افزار جیرا چیست؟

شاید به جرأت بتوان گفت که بزرگترین مشکل در این برنامه نبود زبان فارسی و تقویم شمسی است که معظلی بزرگ برای برنامه جیرا محسوب می شود و خیلی از سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگی که در ایران فعالیت می کنند به هنگام زمانبندی وظایف وقتی با تقویم میلادی مواجه می‌شوند که تطابقی با تقویم شمسی ما ایرانی‌ها ندارد به شدت رنجیده خاطر می‌شوند.

.

  آیا مشکل برنامه فارسی جیرا حل شدنی هست یا خیر؟

.

به طور حتم این مشکل قابل حل هست چرا که در این زمینه  شرکت موسسه آموزشی نوین با داشتن افتخار همکاری با شرکت پویشگران نسل نوی پارساین مشکل را برطرف کرده و هر کسب و کاری که در ایران فعالیت می‌کند به سادگی هر چه تمام‌تر می‌تواند از برنامه جیرا آن هم با نسخه فارسی و صد البته تقویم شمسی استفاده کند.

اگر شما هم از آن دسته از کسب و کارهایی هستید که از این نرم‌افزار محبوب و در عین حال قدرتمند برای مدیریت پروژه و مدیریت وظایف شرکت خود استفاده می‌کنید سعی کنید با شرکت “موسسه آموزشی نوین” تماس بگیرید و به صورت رایگان قبل از خرید نرم افزار جیرا نسخه فارسی، مشاوره دریافت کنید.

مهمترین کاربردها و نیازهایی که نرم‌ افزار جیرا از یک کسب و کار برطرف می‌کند

به طبع این برنامه به خاطر پشتیبانی از زبان فارسی مورد توجه خیلی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ در دنیا و ایران قرار گرفته است و به خاطر یکپارچه سازی فرآیندها کار را برای هر کسب و کاری راحت کرده است. در اینجا به چند مورد از کاربردها و نیازهایی که این برنامه از کاربران برطرف کرده می پردازیم:

کاربرد اول: نرم افزاری برای مدیریت پروژه

جیرا فارسی با توجه به قابلیت‌های فراوان به خصوص تقویم شمسی و بومی‌سازی آن برای کاربران ایرانی توانسته بهترین امکانات از جمله مدیریت پروژه را فراهم کند و به همین خاطر کاربران برنامه جیرا دیگر این نیاز را در خودشان نمی‌بینند که از دیگر نرم‌افزارهای مربوط به کنترل پروژه استفاده کنند.

کاربرد دوم: نرم افزاری برای مدیریت وظایف

نسخه فارسی سازی شده و همچنین بومی‌سازی شده نرم افزار جیرا سعی کرده به گونه‌ای عمل کند که کاربران ایرانی نیازها و مشکلات خودشان به خصوص مدیریت وظایف را از طریق این برنامه حل کنند. سفارشی سازی برنامه جیرا با توجه به اینکه نسخه فارسی آن نیز روانه بازار شده باعث شده تا این نرم‌افزار یکی از بهترین های موجود در کل بازار برای مدیریت وظایف باشد.

کاربرد سوم: نرم افزار جیرا قابلیت سفارشی سازی را داراست

این نرم افزار به خصوص نسخه فارسی سازی شده آن این قابلیت را دارد که به تناسب هر کسب و کاری به صورت کامل سفارشی شود. حالا این سفارشی سازی می تواند در شکل و دموی ظاهری، گردش کار که مربوط به هر پروژه است، تغییر در فرم‌های موجود و یا سطح دسترسی افراد به سیستم و هر قابلیت دیگری را به راحتی می توان سفارشی کرد، باشد.

کاربرد چهارم: با جیرا فارسی به راحتی می توان گزارش گیری نمود

یکی از قابلیت های موجود در جیرا فارسی این است که به راحتی می توانید از عملکردهایی که در طول روز، هفته، ماه یا سال داشته اید گزارش تهیه کنید. این عملکردها مربوط به کارکنان و یا کل سازمان می شود.

کاربرد پنجم: جیرای فارسی متناسب برای کاربران ایرانی است

جیرا به همراه تقویم شمسی و بومی سازی شده متناسب به نیازها و مشکلات کاربران ایرانی طراحی شده و به طبع شرکت “موسسه آموزشی نوین” افزونه ها و پلاگین‌های مکمل را از سایت جیرا تهیه و برای نرم افزار جیرا طراحی و فارسی سازی  کرده تا کاربران ایرانی به راحتی بتوانند از این نرم افزار قدرتمند استفاده کنند.

کاربرد ششم: برقراری ارتباط با مشتریان

با این نرم‌افزار که فارسی سازی و بومی‌سازی شده و تقویم شمسی را هم ساپورت می کند به طبع به راحتی می توانید کلیه کارها و امور مربوط به مشتریان خودتان را پیگیری نمایید. این کارها می تواند شامل درخواست ها و یا پیگیری هایی باشد که در قبال مشتریان انجام داده اید.

مطلب قبلیمطلب بعدی