پای دروس جبرانی به آزمون EPT‌ هم کشیده شد

کنکور

دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه‌ای دانشجویانی را که در آزمون جامع شرکت کرده و نمره‌ی قبولی دریافت کرده‌اند، ملزم به گذراندن دروس جبرانی کرده است و اگر فردی دروس جبرانی باقی مانده نداشته و فاقد نمره حدنصاب زبان باشد می‌بایست نیم سال اول مرخصی آموزشی با احتساب اخذ نموده و ملزم به پرداخت ۲۵% شهریه ثابت می‌شود. لازم به ذکر است که این قانون فرصتی شش ماهه برای ارائه نمره زبان قائل می شود و در غیر این صورت آزمون جامع فرد کن‌لم‌یکون محسوب می‌گردد.

در بخشی از این بخشنامه آمده است: “دانشجویانی که در امتحان جامع شرکت کرده و نمره قبولی اخذ نموده اند ولی تعدادی از دروس جبرانی آنها باقی مانده است، ملزم هستند استثنائا در نیم‌سال اول ۹۷ نسبت به اخذ و گذراندن این دروس اقدام نمایند و در صورتی که دروس جبرانی باقیمانده ندارند و فاقد نمره حدنصاب زبان هستند(درفرصت شش ماهه برای ارائه نمره زبان هستند) نیم‌‍سال اول مرخصی آموزشی با احتساب اخذ نموده و ملزم به پرداخت ۲۵ درصد شهریه ثابت هستند”.

آزمون-ept
آزمون-ept.jpg22
31 اکتبر, 2019

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک 84، واحد 4

ایمیل: novinelcenter@gmail.com

سایت: Novinelc.com

تلفن: 66568903-021

تلفن: 66568917-021

موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

درباره موسسه

مؤسسه آموزشی نوآوران دانش نوین ساینا با هدف ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید کشور آغاز به فعالیت نموده و تمرکز خود را بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاربردی معطوف نموده است.امیداست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت حضوری ، مجازی و بسته‌های آموزشی مسیر آموزش و یادگیری در سراسر میهن اسلامی هموار شود.

مدیریت این گروه از شما به خاطر انتخاب خدمات ما و توصیه آن به سایرین، تشکر می‌نماید.

طراحی شده توسط حمید صالحی