دوره آموزشی آماری

تحلیل آماری دقیق داده های یک تحقیق اهمیت بالایی دارد چرا که نتایج یک تحقیق را می رساند و اگر برآورد دقیقی از داده های خام تحقیق که در فازهای قبلی جمع آوری شده اند صورت نگیرد نتایج کاملا عکس آن چیزی خواهد بود که در نتیجه پیش بینی شده است و چه بسا اگر تحقیق یک کار کاربردی در نهادی باشد کل موارد زیر سوال خواهد رفت لذا در بحث تحلیلی خصوصا در پایان نامه ها معمولا اساتید عزیز حساسیت های ویژه ای دارند  و  در این میان احساس نیاز به شرکت در یک دوره آموزشی آماری در دانشجویان ایجاد میشود.

آموزش تحلیل آماری

موسسه آموزش الکترونیکی نوین ، با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در بخش آمار و تحلیل آماری ، اقدام به برگزاری دوره آموزشی آماری  و آموزش تحلیل آماری نموده است . ما با برگزاری دوره آموزشی آماری نرم افزار هایی از قبیل دوره spss , دوره lisrel دوره amos دوره msrt و… با کیفیت آموزشی بسیار بالا ، خدمت جدیدی را به دانشجویان و اساتید گرانقدر که زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری را ندارند و یا اساتید و دانشجویان گرانقدری که قصد شرکت حضوری در دوره آموزشی آماری را دارند ، نموده ایم.

اگر هدف شما از شرکت در دوره آموزشی آماری ، انجام تحلیل آماری مقاله ، پایان نامه و پروژه‌های آماری است ، این نوع از خدمات ما را انتخاب نمایید. اساتید این بخش، از بین اساتیدی هستند که دارای مدرک دکتری یک رشته تخصصی یا دکتری آمار و ریاضی هستند و در این سطح ، بهترین کیفیت را به شما ارائه میدهند .

ارتباط با ما

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک ۸۴، واحد ۴

ایمیل:

novinelcenter@gmail.com

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۰۳-۰۲۱

تلفن:

۶۶۵۶۸۹۱۷-۰۲۱

موبایل:

۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

همچنین جهت ارتباط با کارشناسان و متخصصان ما در دوره آموزشی آماریمیتوانید فرم زیر را تکمیل نمایید . ما با شما تماس خواهیم گرفت .

ثبت سفارش

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • Date Format: MM slash DD slash YYYY

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک 84، واحد 4

ایمیل: novinelcenter @ gmail .com

سایت: Novinelc.com

تلفن: 66568903-021

تلفن: 66568917-021

موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

درباره موسسه

مؤسسه آموزشی نوآوران دانش نوین ساینا با هدف ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید کشور آغاز به فعالیت نموده و تمرکز خود را بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاربردی معطوف نموده است.امیداست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت حضوری ، مجازی و بسته‌های آموزشی مسیر آموزش و یادگیری در سراسر میهن اسلامی هموار شود.

مدیریت این گروه از شما به خاطر انتخاب خدمات ما و توصیه آن به سایرین، تشکر می‌نماید.

طراحی شده توسط حمید صالحی