دوره amos

دوره amos

دوره amos (آموزش نرم افزار آموس، ایموس ، ای موس amos) در موسسه آموزش الکترونیک نوین به صورت حضوری و غیر حضور ارائه می گردد.

دوره Amos مخفف عبارات Analysis of moment structures مي باشد. Amos را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند.

هرچند هدف اصلی از طراحی این نرم افزار مدل سازی است اما قابلیت اجرای مجموعه ای از تحلیل های کمی و آماری معمول نیز بوسیله این نرم افزار وجود دارد.

نرم افزار amos توسط شرکت SPSS به بازار عرضه شده است و برای اجرا نیاز به حداقل 256 مگابایت RAM و 125 مگابایت فضای آزاد بر روی دیسک است.

این نرم افزار نیز دارای دو نگارش دانشجویی و کامل است. تنها محدودیت نگارش دانشجویی آن نسبت به نگارش کامل این است که مدل شما نمی تواند بیش از 8 متغیر مشاهده شده داشته باشد.

دوره amos

دوره amos

مروری بر مقاله هایی که تحلیل داده های آن ها برمبنای مدل سازی قرار دارد، نشان می دهد که این برنامه به خوبی جای خود را در میان برنامه های کامپیوتری موجود در زمینه مدل سازی باز کرده است.  به سرعت استفاده از آن در حال گسترش و نفوذ در میان اساتید و اعضای هیأت علمی در امور مدل سازی و بالاخص دانشجویان است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر به روز کردن و عرضه این نرم افزار توسط شرکت SPSS انجام می شود. این نرم افزار به همراه نگارش های 16 به بعد نرم افزار SPSS عرضه می شود، این انتظار وجود دارد که عمومیت استفاده از آن به تدریج به اندازه عمومیت استفاده از نرم افزار SPSS شود.

همچنین اموس(amos) یکی از قویترین نرم افزارهای مدل یابی معادلات ساختاری (sem) است. این نرم افزار قادر است شما را در آزمون تحقیقات و نظریات با استفاده از تحلیل های چند متغیره استاندارد شامل تحیلیل رگرسیون، تحلیل عاملی، همبستگی ها و تحلیل واریانس یاری رساند.

امکان ایجاد فرضیات تحقیقی را در قالب مدلهای نموداری فراهم کرده می سازد، سپس به کمک آماره های مقتضی آنها را آزمون می کند. البته این نرم افزار یکی از اعضای خانواده نرم افزارهای مربوط به مدل یابی معادلات ساختاری است.

نرم افزارهای شناخته شده تر دیگری نظیر LISREL و EQS جزء این مجموعه هستند هر چند ممکن است از نظر گرافیکی خروجی AMOS  به زیبایی دو نرم افزار دیگر نباشد اما، شیوه کار آسان و محیط ساده آن، این امکان را برای کاربر فراهم نموده تا محقق با خیالی آسوده تر کار تجزیه و تحلیل را انجام دهد.

[av_button label=’مشاهده جزئیات دوره amos’ link=’manually,https://www.novinelc.com/?page_id=736′ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’orange’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-1tj1hu’]

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک 84، واحد 4

ایمیل: novinelcenter @ gmail .com

سایت: Novinelc.com

تلفن: 66568903-021

تلفن: 66568917-021

موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

درباره موسسه

مؤسسه آموزشی نوآوران دانش نوین ساینا با هدف ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید کشور آغاز به فعالیت نموده و تمرکز خود را بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاربردی معطوف نموده است.امیداست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت حضوری ، مجازی و بسته‌های آموزشی مسیر آموزش و یادگیری در سراسر میهن اسلامی هموار شود.

مدیریت این گروه از شما به خاطر انتخاب خدمات ما و توصیه آن به سایرین، تشکر می‌نماید.

طراحی شده توسط حمید صالحی