کارگاه آموزشی NVIVO

معرفی دوره

کارگاه آموزشی NVIVO

نرم افزار NVIVO (ان وی و) یک بسته نرم افزاری تجزیه و تحلیل داده های کیفی است که جهت تجزیه و تحلیل متون در تحقیقات کیفی به کار می رود و قدرت پاسخگوئی به سوالات تشریحی یک پرسشنامه را دارد. کاربرهای نرم‌افزار NVIVO محققان علوم اجتماعی و علوم پزشکی، سیاست گذاران، فعالان اجتماعی، مدرسان، جامعه شناسان، مدیران و دانشجویان می باشند. این نرم افزار امکان جمع آوری، سازمان دهی و تحلیل محتوای مصاحبه ها، تمرکز بر مباحث گروهی، پرسشنامه ها، فایل های صوتی، رسانه های اجتماعی، ویدئو ها و صفحات وب را داراست. در این نرم افزار اطلاعات طبقه بندی، مرتب و سازمان دهی می شود و روابط بین داده ها بررسی می شود در نتیجه محقق می تواند تئوری های مورد نظر خود را آزمون کند. نرم افزار ازفایلهای متنی، فایل های صوتی، ویدئویی، عکس های دیجیتال، کاربرگ ها، داده های مربوط به وب و شبکه های اجتماعی استفاده می کند. یکی از ویژگی های مهم این نرم افزار امکان انتقال داده ها و اطلاعات به برنامه هایی مثل اس پی اس اس، ورد، اکسل، اند نوت می باشد.

سؤالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.

تمامی دوره‌ها به صورت حضوری در تهران برگزار می‌گردد و دوستان شهرستانی می‌توانند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند و یا بسته آموزشی تهیه نمایند.

شرکت‌کنندگان در تمامی دوره‌ها می‌توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور مطالب حداکثر تا یکماه انجام شود.

سطح مطالب از پایه شروع می‌شود و به مطالب پیشرفته خاتمه می‌یابد.

سرفصل‌های دوره

 • آشنائی با محیط نرم افزار
 • ورود انواع داده ها
 • نحوه استفاده از نرم افزار و کار با پروژه ها
 • نحوه استفاده فایل ها با داده ها کیفی
 • کار با گره ها
 • کد گذاری
 • ماتریس های کیفی
 • خلاصه سازی داده ها
 • جمع آوری نتایج
 • تهیه مدل ها و نمودارها , اشتراک گذاری داده ها

برنامه کلاس‌ها

برنامه کلاس آموزش نرم‌افزار تحلیل کیفی NVIVO
کدتاریخ برگزاریروزهای برگزاریتعداد جلساتساعات برگزاریهزینه (تومان)ثبت نام
کد A1 آذرجمعه1 جلسه 8 ساعته9 الی 17200,000ثبت نام
کد B5 دیپنجشنبه1 جلسه 8 ساعته9 الی 17200,000ثبت نام
کد C4 بهمنجمعه۱ جلسه 8 ساعته9 الی 17200,000ثبت نام
کد D8 اسفندپنجشنبه۱ جلسه 8 ساعته۹ الی 17200,000ثبت نام
دوره آنلاینطبق هماهنگی4 جلسه 2 ساعته19 الی 21---

مدارک

دوره‌های مرتبط

قيمت خصوصی امتیاز: 0 از 0 رای

0

 • 8 ساعت
1 دیدگاه
0 دانشجو

سوابق تحصیلی کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه علم و صنعت کارشناسی ارشد اقتصاد (توسعه اقتصادی و برنامه ریزی) دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی (سیاست های تحقیق و توسعه) دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (مدیریت سیستم و بهره وری) دانشگاه آزاد اسلامی دکترای مدیریت تکنولوژی (سیاست های تحقیق و توسعه) دانشگاه آزاد اسلامی سوابق آموزشی مدرس دانشگاه علمی کاربردی و موسسات آموزشی سابقه 17 سال تدریس در سازمانها و شرکت ها مدرس نرم افزارهای آماری کمی از جمله : AMOS ، Smart PLS ، LISREL، SPSS ، اقتصادسنجی و Stata

تبلیغات

پکیج آمادگی آزمون زبان EPT
طراحی شده توسط حمید صالحی