فرهنگ لغت کاربردی یا Glossary of Usage مجموعه‌ای است که به تازگی منتشر شده است و طرفداران بسیاری نیز دارد. زمانی که لغات از نظر خواندن ، معنی یا حتی ظاهر مشابه باشند فرد را به اشتباه وا می‌دارند. اما با کمی دقت و بازبینی می‌توانید از دست این مشکلات راحت شوید. شما در فرهنگ لغت کاربردی یا Glossary of Usage بیش از ۳۰۰ مجموعه از لغاتی که معمولاً گمراه کننده هستند را می‌یابید. تعاریف، مثال‌ها، نکته‌های مفید و تمارین مناسبی هم برای کمک به شما برای حفظ این کلمات در آن قرار گرفته است.

images (1)

مثلاً در حرف B در فهرست کلمات Bail و Bale را می‌بینید، این دو کلمه اصطلاحاً هم آوا هستند و آوای یکسانی ایجاد می‌کنند. در صورتیکه به لحاظ معانی و نوشتار متمایز هستند. کلمه اول در حالت اسم به معنی پول یا سندی است که برای آزادی موقت شخصی به دادگاه ارائه می‌شود . در حالت فعلی به معنی پرداخت بدهی یا کمک به افراد و مؤسساتی است که با مشکلات مالی روبرو هستند. کلمه دوم اسم است که به معنی بسته یا بقچه بزرگی است که بسیار محکم بسته شده است.wordfinder-background

این تنها نمونه‌ای از محتویات این مجموعه است، برای هر مورد مثالهایی نیز آورده شده تا شما براحتی بتوانید معانی آنها  را در ذهن خود جا دهید.

با خواندن این مجموعه بسیاری از اشتباهات شما اصلاح خواهد شد.

مطالب مرتبط:

مطلب قبلیمطلب بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *