قوانین و مقررات

[av_one_fifth first][/av_one_fifth]

[av_three_fifth]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

قوانین و مقررات استفاده از سایت

[av_hr class=’invisible’ height=’50’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]

کاربر گرامی، لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

ورود کاربران به وب‌سایت مرکز آموزشی نوین، ثبت نام در کارگاه‌های آموزشی، سفارش محصولات آموزشی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات می باشد.

شرایط استفاده از محتویات سایت:

کاربر مورد نظر تایید می‌نماید اطلاعات موجود در این سایت  را صرفاً برای استفاده شخصی بکار می‌برد و هرگونه استفاده از تصاویر و مطالب و فیلم‌ها و فایلهای بارگذاری شده تحت هر شرایطی برای استفاده تجاری ممنوع است.

اصلاحات و تغییرات:

در حالی که تمام تلاش سایت مرکز آموزشی نوین ، در جهت حفظ محتوا و اطلاعات بر روی سایت است؛ اجازه دارد در هر زمانی که لازم باشد، هرگونه تغییراتی را در محتوای وب سایت بدون اطلاع به کاربران اعمال کند. البته اگر شما از خطای خاصی مطلع شدید لطفاً به ما اطلاع دهید.

حفظ حریم خصوصی:

مرکز آموزشی نوین با تمام قوا ، در حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضاء می‌کوشد و متعهد می گردد که هیچ یک از اطلاعات خصوصی کاربران اعم از نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، و آدرس ایمیل را در اختیار دیگران قرار ندهد و از آنها در برابر حملات اینترنتی محافظت نماید.

حقوق مالکیت معنوی:

بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، تمام مطالب و مواد موجود در این سایت ، طبق قانون محافظت می‌گردند و بطور کامل استفاده از کپی رایت برای مرکز آموزشی نوین محفوظ می‌باشد.تمامی فیلمها ، عکس‌ها ، آیکون‌ها، لوگوها و آرم‌ها ، و فایل‌ها متعلق به مرکز آموزشی نوین می‌باشند و استفاده از آنها به هر نحو ممنوع می‌باشد.

نام کاربری و سیاست رمز عبور:

استفاده شما از بخش های مختلف این وب سایت، ممکن است نیازمند ثبت نام و پرداخت حق اشتراک و دریافت نام کاربری و کلمه عبور باشد، با موافقت قوانین و مقررات سایت مرکز آموزشی نوین، شما قبول می کنید که به تنهایی مسئول حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی خود، کلمه عبور و نام کاربریتان هستید.همچنین اگر به هر دلیلی متوجه سرقت اطلاعات مربوط به رمز عبور و نام کاربری خود شدید، مراتب را با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است که شما به عنوان یک کاربر، فقط حق ورود به داخل وب سایت را دارید، و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه از ادامه فعالیت شما جلوگیری خواهد شد و شما حق هیچگونه اعتراضی را نخواهید داشت.استفاده از این وب سایت برای اهداف غیر قانونی ، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، پیگرد قانونی خواهد داشت.

اینترنت و مشکلات آن:

تمامی مشکلات موجود در اینترنت جمهوری اسلامی ایران، اعم از سرعت و فیلترینگ و قابل دسترس نبودن سایت، که مربوط به مخابرات و یا قوانین اینترنت جمهوری اسلامی ایران است، از کنترل مرکز آموزشی نوین ، خارج بوده و این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال مشکلات به وجود آمده نمی پذیرد و متعهد نمی گردد.

قوانین مربوط به ثبت نام در دوره‌های آموزشی:

1- کارآموز موظف است رأس ساعت مقرر در کلاس حضور بهم رساند، چنانچه تأخیر یا غیبت داشته باشد، مدرس مربوطه و موسسه هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

2- چنانچه جلسه‌ای از دوره بنا به عللی کنسل شود، مدرس و آموزشگاه موظف می‌باشد جلسه جبرانی آن را برگزار و به کارآموزان اطلاع دهد.

3- چنانچه پس از ثبت نام در هر دوره‌ای، کارآموز قبل از تشکیل کلاس، بنا به هر دلیلی اقدام به انصراف نماید، مبلغ ۱۵ ٪ از هزینه ثبت نام کسر الباقی به هنرجو برگردانده می‌شود.

4- همچنین اگر چنانچه کارآموز پس از شروع دوره به هر دلیلی نتواند در کلاس شرکت کرده و اقدام به انصراف نماید، به هیچ وجه مبلغ دریافتی ، قابل برگشت نمی‌باشد.

[/av_textblock]

[/av_three_fifth][av_one_fifth][/av_one_fifth]

با ما در تماس باشید

آدرس: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، نبش جمالزاده جنوبی، پلاک 84، واحد 4

ایمیل: novinelcenter @ gmail .com

سایت: Novinelc.com

تلفن: 66568903-021

تلفن: 66568917-021

موبایل: ۰۹۳۷۹۶۶۴۶۰۸

درباره موسسه

مؤسسه آموزشی نوآوران دانش نوین ساینا با هدف ارتقای سطح علمی و آموزشی دانشجویان و اساتید کشور آغاز به فعالیت نموده و تمرکز خود را بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و کاربردی معطوف نموده است.امیداست با برگزاری کارگاه‌های آموزشی به صورت حضوری ، مجازی و بسته‌های آموزشی مسیر آموزش و یادگیری در سراسر میهن اسلامی هموار شود.

مدیریت این گروه از شما به خاطر انتخاب خدمات ما و توصیه آن به سایرین، تشکر می‌نماید.

طراحی شده توسط حمید صالحی