دوره آمادگی آزمون EPT

معرفی دوره

دوره EPT

دوره آمادگی آزمون EPT و یا دوره آمادگی آزمون English Proficiency Test آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد و توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان برگزار می‌گردد.

تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین‌المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه، موظف به شرکت در آزمون EPT و همچنین کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند. برگزاری این آزمون از سال ۱۳۸۶ در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی آغاز گردید.

ساختار آزمون EPT

دوره EPT را می‌توان با آزمون بین المللی Toefl PBT مقایسه نمود، ولی تنها تفاوت آن با آزمون TOEFL این است که بخش شنیداری و نگارش ندارد. موسسه آموزش نوین، با همراهی اساتید مجرب، شما را در حضور موفق این آزمون همراهی خواهند نمود.

دوره EPT با توجه به روند آزمون EPT طراحی و تدریس می‌گردد بنابراین این دوره جمع‌بندی جامعی از منابع آزمون EPT می‌باشد و همچنین مجموعه‌ای از نمونه سوالات این آزمون می‌باشد. این آزمون شامل مهارت‌های واژگان، گرامر و درک مطلب شما عزیزان می‌باشد و درجه سختی آن همانند آزمون زبان دکتری و یا کنکور دکتری می‌باشد.

بهتر است که بدانید این آزمون هر ماه برگزار می‌شود و شما عزیزان می‌توانید در هر ماهی که آماده‌تر بودید و یا از لحاظ زمانی برایتان مقدور بود در این آزمون شرکت نمایید. نمره قبولی در این آزمون برای ارائه قبل از دفاع ۵۰۰ (یا همان ۵۰ از ۱۰۰) می‌باشد.

ین مؤسسه در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی، با توجه به نیاز و دغدغه دانشجویان عزیز کشور، دوره آمادگی  آزمون EPT را برای دانشجویان مقطع دکترا دانشگاه آزاد برگزار می‌نماید. با توجه به سابقه برگزاری این دوره‌ و راندمان بالای قبولی در دوره‌های گذشته، دوره‌ها بصورت ماهانه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و محل مؤسسه برگزار می‌گردد. همچنین در زمان‌هایی که دانشجویان بخواهند بصورت خصوصی ثبت نام بعمل بیاورند کلاس‌های آمادگی آزمون EPT  در خود موسسه برگزارخواهد شد. لازم به ذکر است موسسه نوین با در نظر گرفتن شرایط افراد اقدام به برگزاری کلاس های متفاوتی در راستای آمادگی برای آزمون EPT نموده است که متقاضیان میتوانند دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایند

سؤالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم می‌شود.

تمامی دوره‌ها به صورت حضوری در تهران برگزار می‌گردد و دوستان شهرستانی می‌توانند در کلاس‌های آنلاین شرکت کنند و یا بسته آموزشی تهیه نمایند.

شرکت‌کنندگان در تمامی دوره‌ها می‌توانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور مطالب حداکثر تا یکماه انجام شود.

سطح مطالب از پایه شروع می‌شود و به مطالب پیشرفته خاتمه می‌یابد.

سرفصل‌های دوره

برنامه آموزشی در 4 مرحله زیر اجرایی می‌شود:

  • ارائه “متد آنی” پاسخ به سؤالات در بخش ساختار
  • تدریس نحوه یادگیری لغات و تست‌زنی بر اساس تکنیک کلیدواژه
  • ارتقاء مهارتها و تکنیک‌های حرفه‌ای در بخش درک مطلب
  • برگزاری آزمون شبیه‌سازی شده و مشاوره تخصصی در پایان دوره

برنامه کلاس‌ها

برنامه کلاس‌های EPT
عنوان دورهروز / ساعتتاریخ شروعتعداد جلساتتاریخ پایانهزینه (تومان)ثبت نام
VIP بهمنپنجشنبه‌ها (16-20) و جمعه‌ها (9-13)17 بهمن8 جلسه 4 ساعته9 اسفند800,000ثبت نام
حل تست و گرامرروزهای زوج26 بهمن9 جلسه 3 ساعته14 اسفند600,000ثبت نام
آنلاینهر شب یک ساعت-9 جلسه 75 دقیقه ایشب آزمون150,000ثبت نام
جمع‌بندی (یکروزه)پنجشنبه (8-16)10بهمن1 جلسه 8 ساعته10بهمن200,000ثبت نام
آموزش واژگان طلاییشنبه تا چهارشنبه-5 جلسه 3 ساعته-450000ثبت نام

مدارک

قيمت خصوصی امتیاز: 4 از 4 رای

4

  • 5 روزها
  • نشان دوره
1 دیدگاه
0 دانشجو

تبلیغات

پکیج آمادگی آزمون زبان EPT
طراحی شده توسط حمید صالحی